Техномаркет - SIEMENS TB-23610 ПЕГЛА

SIEMENS TB-23610 ПЕГЛА


Производител: SIEMENS
Шифра: 738557
Достапност:
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

ПЕГЛА МОЌНОСТ - 2200W. ТИТАНИУМСКА ПОДЛОГА КОНТИНУИРАНА ПАРЕА 22Г/МИН УДАРНА ПАРЕА 80ГР. ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ANTI CALC ПРИЛАГОДИВА ТЕМПЕРАТУРА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР 220 МЛ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.9М.

Слични производи