Техномаркет - PHILIPS HR1832/02 СОКОВНИК

PHILIPS HR1832/02 СОКОВНИК


Производител: PHILIPS
Шифра: 738545
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 400W ШИРОК ОТВОР 55ММ КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 0,5Л КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ОТПАДОЦИ 1Л QUICKCLEAN DRIP STOP КОМПАКТЕН ДИЗАЈН МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи