Техномаркет - ELECTROLUX EJ-2801AOW2 ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX EJ-2801AOW2 ЛАДИЛНИК

-18%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738533
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,499 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 209 Л. КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 50 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ПРОСТОР ЗА ЗЕЛЕНЧУК НИВО НА БУЧАВОСТ 40 DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д -159/54,5/60

Слични производи