Техномаркет - PANASONIC KX-PRW110FXW

PANASONIC KX-PRW110FXW


Производител: PANASONIC
Шифра: 738519
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН DECT ТЕХНОЛОГИЈА, БОЈА: ЦРНА BABY MONITOR ФУНКЦИЈА 2.2" ЛЦД ЕКРАН ВО БОЈА QVGA РЕЗОЛУЦИЈА WIFI ВГРАДЕН, ПОДРЖУВА ДО 6 СЛУШАЛКИ УЛТРА НИСКО ЗРАЧЕЊЕ SMARTPHONE ПОВРЗУВАЊЕ, ДО 4 СМАРТФОНИ (IOS5.0 +, ANDROID 4.0 +) КОПИРАЊЕ НА ИМЕНИК ОД СМАРТФОН КОПИРАЊЕ НА РИНГТОН ОД СМАРТФОН КОПИРАЊЕ НА ПОЗАДИНИ ОД СМАРТФОН СМС, ЛОКАТОР НА СЛУШАЛКА, 2X AAA NIMH БАТЕРИИ

Слични производи