Техномаркет - TREVI TC 122 01 USB CAR CHARGER WHITE

TREVI TC 122 01 USB CAR CHARGER WHITE


Производител: TREVI
Шифра: 738457
Достапност: залиха
Редовна Цена:
349 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН АДАПТЕР ЗА USB ЗА ПОЛНЕЊЕ DC 12-24V - DC 5V 2A ИДЕАЛЕН ЗА ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИИТЕ НА ПОВЕЌЕТО USB УРЕДИ КОМПАКНИ ДИМЕНЗИИ ИДЕАЛНИ ЗА ПАТУВАЊЕ СО АВТОМОБИЛ

Слични производи