Техномаркет - TREVI RA 725 01 PORTABLE RADIO AM/FM WHI

TREVI RA 725 01 PORTABLE RADIO AM/FM WHI


Производител: TREVI
Шифра: 738451
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

ПОРТАБЛ РАДИО МАЛ И ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ AM / FM БЕНД ПРИКЛУЧОК ЗА ЗВУЧНИК ИЛИ СЛУШАЛКИ ЗА СЛУШАЊЕ НАПОЈУВАЊЕ: 2" AAA "БАТЕРИИ (UM4) ГОЛЕМИНА: 57X97X20 MM

Слични производи