Техномаркет - TREVI CMP 546 02 RED

TREVI CMP 546 02 RED


Производител: TREVI
Шифра: 738445
Достапност:
Редовна Цена:
3,999 ден.

-ПОРТАБЛ РАДИО СО ЦД CD / CD-R/RW - MP3 ФМ РАДИО AUX ВЛЕЗ BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА LED ДИСПЛЕЈ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ (6 Х UM2) БОЈА - ЦРВЕНА

Слични производи