Техномаркет - ROWENTA EP5640D0 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP5640D0 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 738423
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

ДЕПИЛАТОР 24 ПИНЦЕТИ РОЛЕР-МАСАЖЕР 2 БРЗИНИ ДОДАТОК ЗА БРИЧЕЊЕ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ГЛАВАТА ТОРБА ВО КОМПЛЕТ

Слични производи