Техномаркет - GORENJE CW-28PCP ТАВА

GORENJE CW-28PCP ТАВА


Производител: GORENJE
Шифра: 738413
Достапност:
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
499 ден.

КЕРАМИЧКА ТАВА ДИЈАМЕТАР-24 СМ ПОВРШИНА ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ PTFE & PFOA FREE СТАБИЛНА РАЧКА ПОГОДНА ЗА УПОТРЕБА НА ПЛИН, ЕЛЕКТРИЧНА РИНГЛА ИЛИ КЕРАМИЧКА ПЛОТНА

Слични производи