Техномаркет - SONY HDR-CX240EB

SONY HDR-CX240EB


Производител: SONY
Шифра: 738379
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,699 ден.

ДИГИТАЛНА ВИДЕОКАМЕРА РЕЗОЛУЦИЈА - HD 1920X1080P СЕНЗОР : EXMOR R CMOS ПРОЦЕСОР : BIONZ Z WIDE-ANGLE ZEISS LENS СЛОТ ЗА : "MEMORY STICK MICRO" ОПТИЧКИ/ДИГИТАЛЕН ЗУМ - Х27 / Х320 ДИСПЛЕЈ - LCD 6.7 (17 СМ.) ИНТЕГРИРАН МИКРОФОН/ЗВУЧНИК HDMI/USB/AV -WI-FI / NFC ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА

Слични производи