Техномаркет - TREVI HD 635 00 MINI BLACK

TREVI HD 635 00 MINI BLACK


Производител: TREVI
Шифра: 738351
Достапност: залиха
Редовна Цена:
219 ден.

SMART цена:
189 ден.

-СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 20HZ-20KHZ ПРИКЛУЧОК 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.2 М.

Слични производи