Техномаркет - TARGUS TSB78304EU 15.6 STRATA BACKPACK

TARGUS TSB78304EU 15.6 STRATA BACKPACK


Производител: TARGUS
Шифра: 738340
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

-ЗАШТИТНА ТОРБА/РАНЕЦ,ЗА ЛАПТОП КОМПАКТИБИЛНОСТ СО 15.6" СТАНДАРД БОЈА - СИВА

Слични производи