Техномаркет - GEMBIRD MHP-EP-001-W IN-EARPHONES, CANDY

GEMBIRD MHP-EP-001-W IN-EARPHONES, CANDY


Производител: GEMBIRD
Шифра: 738336
Достапност: залиха
Редовна Цена:
129 ден.

СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ -20 KHZ КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.2М. БОЈА-БЕЛА

Слични производи