Техномаркет - GEMBIRD MHP-EP-001-B IN-EARPHONES, CANDY

GEMBIRD MHP-EP-001-B IN-EARPHONES, CANDY


Производител: GEMBIRD
Шифра: 738335
Достапност: залиха
Редовна Цена:
129 ден.

-СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН 20 HZ -20 KHZ КОНЕКТОР 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.2М. БОЈА-БЕЛА/ЦРНА

Слични производи