Техномаркет - ROHNSON R 559 МИКСЕР

ROHNSON R 559 МИКСЕР


Производител: ROHNSON
Шифра: 738300
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
999 ден.

-РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 300W 5 БРЗИНИ 2 ФУНКЦИИ (МИКСЕР И БЛЕНДЕР) -TURBO-PULSE ФУНКЦИЈА 2 МАТАЛКИ ЗА МАТЕЊЕ 2 МАТАЛКИ ЗА МЕСЕЊЕ ТЕСТО 1 БЛЕНДЕР ДОДАТОК ЗА ПАСИРАЊЕ

Слични производи