Техномаркет - SONY POWER BANK CP-V3W 3000MAH WHITE

SONY POWER BANK CP-V3W 3000MAH WHITE

-31%

Производител: SONY
Шифра: 738261
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
899 ден.

ПРЕНОСНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ТЕЛЕФОНИ ВИД НА БАТЕРИЈА: LI-ION, USB ИЗЛЕЗ: 5V, 1500MA, КАПАЦИТЕТ: 3000MAH,

Слични производи