Техномаркет - TREVI XB 53 01 PORTABLE MINI SPEAKER WHI

TREVI XB 53 01 PORTABLE MINI SPEAKER WHI


Производител: TREVI
Шифра: 738207
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

-ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК USB/JACK 3.5 MM - ПРИКЛУЧОК КОМПАКТИБИЛЕН СО : SMARTPHONE,IPAD,PC,ТABLET ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ БОЈА - БЕЛА

Слични производи