Техномаркет - TREVI XB 53 03 PORTABLE MINI SPEAKER BLA

TREVI XB 53 03 PORTABLE MINI SPEAKER BLA


Производител: TREVI
Шифра: 738206
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

-ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК USB/JACK 3.5 MM - ПРИКЛУЧОК КОМПАКТИБИЛЕН СО : SMARTPHONE,IPAD,PC,TABLET ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ -БОЈА - ЦРНА

Слични производи