Техномаркет - HANSA FCCX-64000 ЕЛ.ШПОРЕТ

HANSA FCCX-64000 ЕЛ.ШПОРЕТ


Производител: HANSA
Шифра: 738138
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
15,992 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 250C КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 69 Л 1 ТАВА -1 РЕШЕТКА -1 РАЖЕН ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/58/59

Слични производи