Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON ENTMH-19221 FW ЛАДИЛНИК

HOTPOINT-ARISTON ENTMH-19221 FW ЛАДИЛНИК

-18%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 738084
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
25,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 316 Л КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 62 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ НИВО НА БУЧАВОСТ 46DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 190,5/70/71,5

Слични производи