Техномаркет - ZANUSSI ZRT-23100WA ЛАДИЛНИК

ZANUSSI ZRT-23100WA ЛАДИЛНИК


Производител: ZANUSSI
Шифра: 738030
Достапност:
Редовна Цена:
15,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 184Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ НИВО НА БУЧАВОСТ 40DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60

Слични производи