Техномаркет - ROWENTA EP1025F5 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP1025F5 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 737967
Достапност:
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
999 ден.

-ДЕПИЛАТОР 2 БРЗИНИ 24 ПИНЦЕТИ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ

Слични производи