Техномаркет - PHILIPS HP6420/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS HP6420/00 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 737953
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,519 ден.

ДЕПИЛАТОР 2 БРЗИНИ НА РАБОТА 21 ДИСК GENTLE TWEEZING ДИСКОВИ ЛЕСНО ОТСТРАНЛИВА ГЛАВА МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ГЛАВАТА РАБОТА НА АДАПТЕР ДОДАТОК-ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи