Техномаркет - SONY 50CDQ80SP

SONY 50CDQ80SP


Производител: SONY
Шифра: 737843
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

-ЦД ДИСК (CD-R) КАПАЦИТЕТ: 700 MB ВРЕМЕНСКИ КАПАЦИТЕТ: 80 MIN БРЗИНА НА СНИМАЊЕ: 1X-48X СУПСТРАТ: POLYCARBONATE ДИЈАМЕТАР (MM): 120 ДЕБЕЛИНА (MM): 1.2 РЕФЛЕКСИЈА: >65 СТАБИЛНОСТ НА ЧИТАЊЕ (ПАТИ): >/=106

Слични производи