Техномаркет - ROWENTA IR5010F1 ГРЕАЛКА

ROWENTA IR5010F1 ГРЕАЛКА

-8%

Производител: ROWENTA
Шифра: 737759
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
6,499 ден.

-КАЛОРИФЕР 2 ВО 1 ДОДАТНИ КВАРЦНИ ГРЕАЧИ МОЌНОСТ 2000 W. TЕРМОСТАТ КОМБИНИРАНО ГРЕЕЊЕ

Слични производи