Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 2 ELEC 2000W PLUG ПАНЕЛ

THERMOR EVIDENCE 2 ELEC 2000W PLUG ПАНЕЛ

-6%

Производител: THERMOR
Шифра: 737736
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,199 ден.

SMART цена:
4,899 ден.

-ПАНЕЛЕН ГРЕАЧ КОНВЕКТОР МОЌНОСТ 2000 W. ЕДНОЖИЛЕН ГРЕАЧ СО АЛУМИНИУМСКИ ДИФУЗЕР ТЕРМИЧКА ЗАШТИТА ТЕРМОСТАТ СО РЕГУЛАТОР

Слични производи