Техномаркет - ELECTROLUX EOB-2200BOX ФУРНА

ELECTROLUX EOB-2200BOX ФУРНА

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737696
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,499 ден.

SMART цена:
12,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА KАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 68Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А -10% 5 ФУНКЦИИ МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ: 56 x 60 x 55 CM

Слични производи