Техномаркет - ELECTROLUX EJ-2301AOW ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX EJ-2301AOW ЛАДИЛНИК


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737666
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
15,009 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 180Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 43Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ НИВО НА БУЧАВОСТ 40 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60

Слични производи