Техномаркет - ELECTROLUX EJ-2301AOX ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX EJ-2301AOX ЛАДИЛНИК


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737663
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,499 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 184Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ГАС ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ R-600 А 3 ПОЛИЦИ ОД КАЛЕНО СТАКЛО, ФИОКА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА СВЕЖ ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ, ВНАТРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ, НИВО НА БУЧНОСТ: 40dB, ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 140/55/60

Слични производи