Техномаркет - ELECTROLUX EOB-3311AOX ФУРНА

ELECTROLUX EOB-3311AOX ФУРНА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737646
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 72 Л. 8 ФУНКЦИИ НА ГОТВЕЊЕ ТЕРМОСОНДА ЗА ВНАТРЕШНА ТЕМПЕРАТУРА НА МЕСОТО ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ ОТПОРНА НА ФЛЕКИ ОД ДОПИР ТАНГЕНЦИЈАЛНО ЛАДЕЊЕ КОПЧИЊА НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ИНОКС ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/60/55

Слични производи