Техномаркет - NEO LB-8224-TORBA ZA LAPTOP

NEO LB-8224-TORBA ZA LAPTOP


Производител: NEO
Шифра: 737623
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

-ТОРБА ЗА ЛАПТОП ДИМЕНЗИИ : 41.5 Х 30.5 Х 5 ДО 15.6" ИНЧИ

Слични производи