Техномаркет - ELECTROLUX EOC-3430COX/EOX ФУРНА

ELECTROLUX EOC-3430COX/EOX ФУРНА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737606
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 72Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А МОЌНОСТ 3500W ПИРОЛИТИЧНО САМОЧИСТЕЊЕ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ 4 СТАКЛА НА ВРАТАТА LCD ДИСПЛЕЈ ПРОГРАМИРАЊЕ НА ПОЧЕТОК И КРАЈ НА ПЕЧЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/59/56

Слични производи