Техномаркет - GORENJE RF-4141AW ЛАДИЛНИК

GORENJE RF-4141AW ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 737598
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ГОРНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 166Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 41Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 217 KWH/ann 1 КОМПРЕСОР АВТОМАTСКО ОДМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 2 KG/24H ИЗДРЖЛИВОСТ ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 15 H МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ 3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА НА ВРАТАТА : САД ЗА ШИШИЊА БЕЗ ДРЖАЧ ФЛЕКСИБИЛЕН САД ЗА ЈАЈЦА НИВО НА БУЧАВОСТ: 40 dB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 143/55/55

Слични производи