Техномаркет - NEO ACV-INV 12LED R410A

NEO ACV-INV 12LED R410A


Производител: NEO
Шифра: 737594
Достапност:
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

-ИНВЕРТЕР КЛИМА PANASONIC КОМПРЕСОР -КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 3.5KW КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 3.7KW ПОТРОШУВАЧКА НА ЛАДЕЊЕ 1.092KW ПОТРОШУВАЧКА НА ГРЕЕЊЕ 1,024 KW FREON R410A ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А НАДВОРЕШНА ТЕМПЕРАТУРА -15С ДО 43С 5 ГОДИНИ УСЛОВНА ГАРАНЦИЈА

Слични производи