Техномаркет - POWER ACOUSTIK RST-4265

POWER ACOUSTIK RST-4265


Производител: KENWOOD
Шифра: 737550
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

-MOЌНОСТ 80W RMS ДВОСИСТЕМСКИ ДИЈАМЕТАР 10 СМ.

Слични производи