Техномаркет - GORENJE S-400 W БЛЕНДЕР

GORENJE S-400 W БЛЕНДЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 737496
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,749 ден.

СЕЦКО МОЌНОСТ 400W КАПАЦИТЕТ НА САД 0.5Л САД ПЛАСТИЧЕН ДОДАТОК ЗА ПАСИРАЊЕ ГУМЕНИ НОГАРИ

Слични производи