Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 1000W ПАНЕЛ

THERMOR EVIDENCE 1000W ПАНЕЛ


Производител: THERMOR
Шифра: 737419
Достапност:
Редовна Цена:
4,199 ден.

-ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЧЕН ПАНЕЛ МОЌНОСТ 1000 W ЗАШТИТЕН ГРЕАЧ СО ДИФУЗЕР БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЧНА ИЗОЛАЦИЈА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 1КW

Слични производи