Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 1500W ПАНЕЛ

THERMOR EVIDENCE 1500W ПАНЕЛ

-7%

Производител: THERMOR
Шифра: 737418
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

-ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЧЕН ПАНЕЛ МОЌНОСТ 1500 W ЗАШТИТЕН ГРЕАЧ СО АЛУМИНИУМСКИ ДИФУЗЕР -БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЧНА ИЗОЛАЦИЈА

Слични производи