Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 2000W ПАНЕЛ

THERMOR EVIDENCE 2000W ПАНЕЛ

-8%

Производител: THERMOR
Шифра: 737417
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,899 ден.

-ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЧЕН ПАНЕЛ МОЌНОСТ 2000 W ЗАШТИТЕН ГРЕАЧ, ДОЛГОТРАЕН ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЧНА ИЗОЛАЦИЈА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи