Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 3000W ПАНЕЛ

THERMOR EVIDENCE 3000W ПАНЕЛ


Производител: THERMOR
Шифра: 737416
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

-ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЧЕН ПАНЕЛ МОЌНОСТ 3000W ЗАШТИТЕН ГРЕАЧ СО АЛУМИНИУМСКИ ДИФУЗЕР БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЧНА ИЗОЛАЦИЈА

Слични производи