Техномаркет - PANASONIC KX-TG1711FXW

PANASONIC KX-TG1711FXW


Производител: PANASONIC
Шифра: 737320
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

-БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ПОВИК МЕМОРИЈА ДО 50 БРОЈА ОСВЕТЕЛЕН ДИСПЛЕЈ КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА : 15 Ч. РАЗГОВОР/170 Ч. STAND BY

Слични производи