Техномаркет - SONY DSC-TX100V

SONY DSC-TX100V


Производител: SONY
Шифра: 737215
Достапност:
Редовна Цена:
16,999 ден.

-ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ 16.2 МЕГАПИКСЕЛА 4 X ОПТИЧКИ ЗУМ ФУЛЛ ХД ВИДЕО 3D ПАНОРАМСКО СЛИКАЊЕ -ВГРАДЕН GPS УРЕД 25 MM ОБЈЕКТИВ

Слични производи