Техномаркет - THERMOR RIO 1500W ПАНЕЛ

THERMOR RIO 1500W ПАНЕЛ


Производител: THERMOR
Шифра: 737179
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

-ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЧЕН ПАНЕЛ МОЌНОСТ 1500 W МОДЕРЕН ДИЗАЈН ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН ПОТРОШУВАЧКА 1.5КW/H

Слични производи