Техномаркет - GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-6 MICRO USB CBL

GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-6 MICRO USB CBL


Производител: GEMBIRD
Шифра: 737126
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99 ден.

УСБ КАБЕЛ УСБ А МАШКО НА МИКРО УСБ Б МАШКО ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.8М БОЈА ЦРНА

Слични производи