Техномаркет - GORENJE ME 501/500N МИКСЕР

GORENJE ME 501/500N МИКСЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 737115
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,749 ден.

-МИКСЕР МОЌНОСТ 425W 4 БРЗИНИ ТУРБО КОПЧЕ

Слични производи