Техномаркет - ROWENTA AC232001 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA AC232001 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 737038
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,799 ден.

БЕЗЖИЧНА РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА РАБОТА НА БАТЕРИИ ОПЕРАТИВНО ДО 10 МИН 3.6V БАТЕРИИ КОНТЕЈНЕР ЗА ПРАШИНА

Слични производи