Техномаркет - NEO FH-1750 КАЛОРИФЕР

NEO FH-1750 КАЛОРИФЕР


Производител: NEO
Шифра: 737024
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

-ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2000W ТЕРМОРЕГУЛАТОР 2 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ

Слични производи