Техномаркет - SOEHNLE 66100 PAGE КУЈНСКА ВАГА

SOEHNLE 66100 PAGE КУЈНСКА ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 736840
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,279 ден.

-КУЈНСКА ВАГА ДИГИТАЛНА РАБОТА СО БАТЕРИЈА ОД 1 ГРАМ ДО 5 КИЛОГРАМИ

Слични производи