Техномаркет - SONOROUS SUREFIX 330

SONOROUS SUREFIX 330


Производител: SONOROUS
Шифра: 736838
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 26"-50" МАКС. ТЕЖИНА : 40 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 40 X 40 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 69 ММ НАВАЛУВАЊЕ : +/- 10? РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи