Техномаркет - AIRELEC ML15 ПАНЕЛ

AIRELEC ML15 ПАНЕЛ

-11%

Производител: AIRELEC
Шифра: 736820
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЦЕН ПАНЕЛ - МОЌНОСТ 1500 W МОДЕРЕН ДИЗАЈН ПОТРОШУВАЧКА 1.5 КW/H БОЈА БЕЛА

Слични производи